Pavasaris pirmiausia ateina į namus

Kokie dalykai sukuria linksmesnę nuotaiką namuose, kol dar per šalta ilgai leisti laiką lauke

Šiąnakt ateina pavasaris. Pirmoji kovo diena, pirmasis pavasario penktadienis 2024-aisiais. Mano namuose jau skleidžiasi vyšnių žiedai ant nugenėtų šakelių, o ąsotėlyje kvepia hiacintai. Vazonas ant palangės džiugina besikalančiom pavasarinėm gėlėm. Dideliame ALICE pale blue ąsotyje blindės kasdien vis minkštėja ir didėja ir tik keletos saulės spindulių trūksta, kad  jos nusidažytų geltonai. Praktiškai viskas sakyte sako, kad už lango pavasaris. 

Lietuvoje kovas nėra labai šiltas mėnuo, nors pašvietus saulei ir turint pietinę terasą - labai dažnai norisi pasičiupti padėklą su kavos puodeliais ir sėdėti gaudant pirmuosius kuklius spindulius. Pavasariop keičiam avalynę iš žieminės į "demisezoninę", šiltas striukes kabinam giliau ir vis dažniau užsimetam plonesnes. O kaip su indais ir namų tekstile? Man visada norisi pakeisti indus, kad jie atkartotų gamtos spalvas. Jei žiemą į namus šalia mėlynų keliavo pilki, tarsi pamėgdžiodami pilkumą už lango, vėjyje šiurenančius smilginius ir plikas šakas - tai dabar norisi spalvų. Norisi vasariškų kolekcijų, kad stalas atrodytų linksmas ir spalvingai gražus. Atsinaujinti su Greengate indais labai lengva, nes kolekcijos kuriamos  taip, kad net nelabai patyrę naudotojai galėtų sukurti unikalius derinius. Paimkite kelių spalvų dideles ALICE serijos lėkštes ir pasirinkite margų kolekcijų lėkštes, kuriose bent vienas elementas atkartotų pasirinktą ALICE lėkštės spalvą. Jei norite dar pasilengvinti pasirinkimus - atkreipkite dėmesį į juosteles, kurios aprėmina indus - kokios spalvos juostelė - tokios spalvos polėkštė puikiai tiks. Jei nenorite keisti turimų indų ar bent papildyti juos kokiu dubenėliu ar serviravimo lėkštute - drąsiai galite pasitelkti tekstilę. Tekstilė visad pagyvins stalą, suteiks prabangos ar žaismingumo,net iškilmingumo. Jei nenorite mokytis lankstyti servetėlių - tiesiog perkiškite jas per servetėlių žiedą suėmę ją už centro ir turėsite gražų pateikimą. 

Kai saulė vis dažniau beldžiasi į namų duris - spalvoto stiklo taurės visada gali pateikti siurprizų, nes per jas lūžtantis spindulys gali nušviesti stalą netikėtai įspūdingai. Pasirinkite gaiviai žalias tvirtas taures, jei renkatės geltonus, žalius indus, derinkite su pasteliėm spalvom, o jei planuojate vaiskesnį vaizdą - visad pasiteisins žydra.

Raižyto stiklo taurės - klasika, nepriklausanti nuo metų laikų. Naudokite jas ir kasdien, ir švenčių dienomis. Jos tikrai vertos būt priglaustos prie lūpų!

Ir žinoma, patikrinkite savo stalo įrankių stalčių. Ar tikrai kasdien valgote su dailiais peiliais, smeigiate maistą šakute, kurios dantukai dailūs, ar semiate troškinį skaniausiu šaukštu, kurį malonu laikyti rankoje? Kokybiški stalo įrankiai - didelis malonumas. Nereiktų pamiršti, kad daugelis Jūsų svečių tikrai atkreips dėmesį, kokią desertinę šakutę padėjote  šalia pyrago gabalėlio. Jei geriate arbatą su cukrumi - tai visad žaismingiau atrodys pamaišymui skirtas porcelianinis šaukštelis - išbandykite ir jis Jums labai patiks!

Ir nepamirškite gėlių namuose. Vazos, ąsočiai, ąsotėliai - visad gali būti pilni gėlių. Jei prie stalo mėgstate bendrauti  - pasirinkite mažesnius ąsotėlius, vazeles ar net latte puodelius, dubenėlius, į kuriuos pamerkite žiedų, kad jie neužstotų susirinkusiųjų. O ant palangės visad gali stovėti ąsotis su tulpėmis ar vėdrynais, kad jie pranašautų pavasarį, kuris kasdien vis su daugiau garsų grįžta į Lietuvą!

  • Prenumeruok ir laimėk

    Pageidaujamos prekės šiuo metu neturime? Susisiekite su mumis ir užsakysime specialiai Jums!