Provanso stilius namuose. Kaip jį susikurti?

Provanso stilius namuose. Kaip jį susikurti?

Keli patarimai, kaip jaukiai įsikurti namuose

Kai kuriamės naujuose namuose - dažniausiai ieškome savito stiliaus arba bandome išpildyti pasirinktąjį kuo preciziškiau. Tačiau dažniau žmonės, kurie nesisamdo specialistų, kuria savo autentiškus namus ieškodami patinkančių detalių. Vienas iš labai mėgstamų ir šiek tiek poetizuojamų stilių - provanso stilius. Šiam stiliui būdingos pastelinės spalvos, pašiurkštintos struktūros audiniai, sienų danga, laiko paženklinti baldai, natūrali mediena ir gėlėti lino ar medvilnės audiniai, nėriniai, gėlės, porcelianiniai indai, nėriniuotos servetėlės, staltiesės, vazos ir ąsočiai bei laistytuvai su gėlėmis. Taigi, jei esate estetai ir mėgstate naujus daiktus - tai pasirinkimas www.grazunetmelyna.lt - tikrai gelbėjantis. Visi GreenGate kompanijos raštai atkeliauja iš Prancūzijos pilių. Dizaineriai kruopščiai atrenka spalvas, derinius, kad kiekviena nauja kolekcija tarsi aidas atkartotų buvusias ir derėtų bei papildytų, o tęsinys būtų įmanomas ateinančiuose kūrybiniuose ieškojimuose. Stiliaus kūrimą kompanija palengvina sukurdama daugybę detalių - kolekcijos dažniausiai turi suderintas stalo servetėles, staltieses, rankšluostėlius, virtuvines pirštines, popierines servetėles, jų laikiklius, padėkliukus, arbatinukų šildykles, prijuostes, stalo padėkliukus, pagalvėlių užvalkalus, lovų užtiesalus, terasai ir iškyloms skirtus pledus, storas sėdėjimo pagalves, paplūdimio gultus, skėčius, krepšius pirkiniams, kosmetines ir smulkmenų krepšelius, tais pačiais raštais dekoruotas žvakides, vazas, veidrodėlius, šukas, indelius muilui, biriems produktams, kepiniams. Tereikia pasirinkti pagrindines pastelines spalvas iš kasdienės kolekcijos ALICE indų ir derinti gėlėtą porcelianą - užkandžių lėkštės, desertinės lėkštutės, latte ar arbatos puodeliai, prancūziški dubenėliai, porcelianiniai šaukšteliai, romantiškos  cukrinės ir padėkliukai arbatos pakeliui, mažyčiai užkandžių dubenukai, serviravimo lentelės su kamštine danga, spalvoto stiklo taurės, plono raižyto taurės šampanui - tie elementai, kurie namuose sukuria jaukią atmosferą ir provanso stiliaus vaizdą. Jei viską vainikuoja kokybiški stalo įrankiai, kurių dizainas primena Prancūzijos karalių pokylio stalų serviruotas - stilius pilnai išbaigtas.

Taigi, pasirinkite mėgstamą šviesią spalvą, kuria išdažykite sienas arba išsirinkite smulkiom gėlėm pieštus tapetus. Paieškokite medinių baldų, arba prikelkite naujam gyvenimui senuosius, pasitelkdami pastelinių spalvų dažus, pasirinkite kuo labiau medį primenančią grindų dangą svetainėje, o jei mėgstate plyteles- pasistenkite, kad jos labiau primintų akmenį ar molį ir dekoruokite - naudokite gėlėtus užtiesalus, pledus, apvilkite pagalvėles nėriniais puoštais gėlėtais pagalvių užvalkaliukais, stalą denkite medvilnine ar linine staltiese, dėkite pintus padėkliukus, sunkias porceliano polėkštes, gėlėtas lėkštes, merkite gėles į klasikinius vazonus, dekite žvakes, įstatytas į porcelianines žvakides, žaismingai ir romantiškai lankstykite ar verkite per pintus servetėlių žiedus gėlėtas ar vienspalves nėriniuotas servetėles, kurios būtinai turėtų būti medvilninės ar lininės. Raižytos vyno taurės, spalvoto stiklo stiklinės vandeniui - neatsiejamas stalo atributas kaip ir kokybiški stalo įrankiai. O tada jau porcelianiame kepimo inde paruoštas mėgstamiausias šeimos patiekalas bus dar skanesnis ir atmosfera džiugins čia ir dabar. O jei dar pasistatysite stovą desertams ir patieksite kavą porcelianiniuose puodeliuose - tikrai pasijusite kaip geriausiuose Provanso namuose! 

Kiekvienas žmogus renkasi tai, kas jam gražu, o derinti padeda apgalvotos kolekcijos. Tad drąsiai nerkite į ieškojimus ir kurkite jaukiausius namus, terasas, vasarnamius, atostogų erdves pajūry ar prie ežero. Jūsų kelionėje visad lauks pagalba ir palaikymas iš parduotuvėlės GRAŽU NET MĖLYNA savininkės Kristinos.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Pageidaujamos prekės šiuo metu neturime? Susisiekite su mumis ir užsakysime specialiai Jums!